Reply on: jt #51442:
No vidis. A potom clovek pride do Sarajeva a musi ist vyslovene do vozovne GRASu, aby nejaku tu KT8 videl. Za cely tyzden, co som tam bol, ani jednu z nich nevytiahli do prevadzky. To len tak na okraj.
ale nemá problém obísť to cez Abovskú a Gavlovičovu s vynechaním zastávky Kat.úrad)
TA
Na otázku http://imhd.sk/ke/index.php?w=213621323033ef393621323033ea&id=7938 je jednoznačná odpoveď.