Reply on: M@rtin2 #50938:
Dopraj aspon ostatnym stedroverecnu pohodu, aj vodicom, ktorym dali v dpmk volno, ked uz ty ho mat nebudes. Pohodaaaa, chod taxikom.
Pravdepodobne sa definitivnu verziu dozvieme az 1.1.2010 po odhaleni novych dopravnych znaciek...
jt
Výhovorky, že aj vodiči chcú byť doma neobstoja, pretože každý vodič nastupuje do práce s tým, že môže pracovať aj počas sviatku. Je to služba vo verejnom záujme, čiže je to logické. Pre porovnanie, Bratislava taktiež zavádza od šiestej poobede nočné linky, no tých je ďaleko viac, ako naše úbohé štyri s vyhliadkovou trasou cez celé mesto a navyše jazdia s hodinovým/polhodinovým intervalom.