Reply on: M@rtin2 #50938:
Dopraj aspon ostatnym stedroverecnu pohodu, aj vodicom, ktorym dali v dpmk volno, ked uz ty ho mat nebudes. Pohodaaaa, chod taxikom.
Pravdepodobne sa definitivnu verziu dozvieme az 1.1.2010 po odhaleni novych dopravnych znaciek...
solac3903
Kto vie niečo o tom, že včera niektorý vodič z L15 prišiel o vodičák na linke? Policajti údajne za ním prišli. Nevie niekto nič viac?