Reply on: 5 #50755:
pripravený lístok v ruke ... no dobre ale zabiť sa na schodoch aby som stihol označiť lístok skor ako tí tupci zablokujú oznacovače je trochu proti zdravej logike... A k tým cigánom ... nech sa nehnevaju ( revizori ) ale keď ich nechaju vzadu kľudne robiť bordel a vpredu slušných ludí zdrbu že nestihnú označiť lístok a pod. tak kde sme ? Asi len v KE
5
Re #50753 Peter55: Na takéto účely slúži 1 hodinový CL a nie 2 polhodinové. Ale, ale, vidím že aj Ty patríš k tým zbabelým podvodníčkom, čo si kvôli 10 centom radšej priplatia 55 €.