Reply on: Mr.Henky #50178:
tie svoje trapne vyhrazky a podobne si nechaj pre deti do materskej skoly mozno oni sa ta budu bat ? ? ? ? ? a budem tu pisat to co chcem a nie to co ty si zmyslis takze to znamena ze spomeniem pan F. aj milion krat ked budem chciet chapes dakujem...eMarek : ja som to len tak myslel ze sa nepatri bonzovat to som chcel povedat
eMareq
Re #50182 franko5240: Poukazovať na objektívne nedostatky a žiadať ich nápravu nemá nič s bonzovaním. Ak by si prácu vykonával tak ako sa od neho žiada, tak ho na neho nie sú žiadne sťažnosti. Ba dokonca by dostal aj pochvalu (hoci tú by sa možno ani nedozvedel).