Inak tými poťahmi v električkách by som as vôbec nechváli. stačí mi sadnúť do prvých busov, čo s tým prišli a mám dosť, Keď sa DPMK nevie postarať o čistenie tých poťahov, na ký chmáru vyhadzjú peniaze to dávať ešte aj do T3 jok? A čo na dopyte stojí milión?
franko5240
eMarek : ja som to len tak myslel ze sa nepatri bonzovat to som chcel povedat