Reply on: Riks #49594:
?
stejne z toho uzitok budem mat len Duri v krcme ked mu tam pribudnu tito autobusovi cyklisti
no neviem ci si uz po tej asfaltke siel ale vacsia jej cast je temer rovinka.. ale aj tak nevidim zmysel cyklobusu na bankov.. dalej od bankova su stejne len kopce..
pedro77
Kto na bankov na biku nevladze tak nech tam ide pesi, vozenim v buse svoju kondicku nezlepsi a pokracovat z bankova sa da stejne len po kopcoch a kto chce ist na alpinku tak nech ide na alpinku, naco obchadzka cez bankov? apropo ta cesta z alpinky na bankov je idealna pre zaciatocnikov neni to az tak strme ako z cermela na bankov. No a co sa tyka furce tak ten cyklobus by mohol chodit prave tam:) kedze preplietat sa pomedzi hrbu aut v tak pre cyklistu nepriatelskom useku, akym je most na furcu, neni bohvieco..