Reply on: Mat123 #48215:
Keď zaplatiš tie vozkm tak nech L4 chodi aj po všetkych koľajniciach čo mame v KE.
Myšlienkou bolo spravidelnenie dopravy, ktoré by sa dosiahlo jednotnými intervalmi v celej sieti ED a zároveň zachovanie atraktivity výsledných intervalov.
TA
--->>>mám dojem, že mesto o to nemá vôbec záujem a DPMK taktiež. Ako by ich inak mohol napadnúť návrh, že busy idúce smerom na západ pôjdu severnou časťou NO a smer východ pôjde južnou časťou NO