Reply on: Sarko #48189:
" Na NO bola pri schvalovani vystavby Auparku sanca donutit developera+s prispenim mesta+lobovanim DPMK vyriesit hlavny prestupny uzol, na ktorom su dnes stanovistia rozhadzane az do 200 m vzdialenosti. Ale nic sa nezmeni, tak ako ani na dalsich prestupnych miestach. Bude sa nieco alebo aspon sa planuje nieco zmenit v tomto smere? "--->>>mám dojem, že mesto o to nemá vôbec záujem a DPMK taktiež. Ako by ich inak mohol napadnúť návrh, že busy idúce smerom na západ pôjdu severnou časťou NO a smer východ pôjde južnou časťou NO
Nemá to žiadne pozitívum, ba naopak to zbytočne komplikuje MHD na NO.
eMareq
Ja som navrhoval, že vozy jazdiace na L2 pôjdu zo stanice prečíslované ako L4 a opačne. To znamená vypravovať na tieto "dve" linky min. T3 s emtrestami, aby odpadlo narábanie s ceduľami.