Reply on: 1018 #4599:
Viem, co znamena lygnut na skuske, co je to prechadzat s odretymi usami, takze to poznam. Esteze v Ziline nie su elektircky, urcite by si sa tam elektrickoval. ?
Možno tá vozovňa Ti chýba ešte (ak sa podarí).
Sarko
Jediné použité vyklápacie okná na T3 #337 a 361 sú otvárateľné v 45° uhle po celej dĺžke okien (mimo druhého vľavo, kde sa nachádza BUSE), takže ja osobne by som to prirovnal, čo sa týka vetrateľnosti, k súčasným vysúvacím.
Kým nebude starostlivosť o električky aspoň na takej úrovni, aby bola zabezpečená, resp. vyškolená a zaplatená základňa, ktorá sa bude o elektroniku starať, tak to zatiaľ nemá zmysel.
Čo sa týka električkovej prevádzky, v rámci SR je na tom pravdepodobne horšie DPMK. Avšak autobusovej prevádzke DPB hádam nemá žiadnu konkurenciu...