Reply on: SHORTY #4598:
?
aspon Ty mi s tym daj prosim pokoj, ja viem, ze v ociach vela ludi uz vyzeram ako uplny hlupak, ale len ten, ktory to zaziva vie, ake to skutocne je, a ze ucit sa nestaci, musis mat aj stastie. A na mna sa stastie uz davnejsie vykaslalo, vsetky skusky si musim "odsrat"...
Možno tá vozovňa Ti chýba ešte (ak sa podarí).
eMareq
Košice - Dopravná nehoda medzi dvoma dodávkami a autobusom sa v piatok skončila našťastie len ľahkým zranením jedného z vodičov. K havárii došlo na Alpinke, kde 24-ročný vodič Renault Kango Branislav T. smerujúci do Košíc v ľavotočivej zákrute nezvládol riadenie. Nedodržal bezpečnú vzdialenosť od pred ním idúceho Peugeotu Boxer. Po kolízii odhodilo renault do protismeru, kde sa zrazil s protiidúcim autobusom.
Vodič renaultu utrpel pri zrážke mnohopočetné rezné rany, z ktorých sa bude zotavovať vyše týždňa. Alkohol u vodičov zistený nebol, škoda na reanulte predstavuje 250-tisíc Sk, na opravu autobusu a ďalšej dodávky bude potrebných po 50-tisíc korún.
(Korzár)
http://www.cassovia.sk/korzar/clanok.php3?sub=31.5.2004/45465K