Reply on: 1018 #4511:
Kiež by som pri najblišej návšteve mohol tieto rýchlosti zažiť aj v Žiline. Ak tvrdíš, že poniektorí lietajú rýchlo, nemám dôvod Ti neveriť.Zatiaľ som osobne najrýchlejšiu jazdu trolejbusom v živote zažil v Prešove. Ono ani tých 12 kíl (aj to len oficiálne) nie je málo.
Pri prvej návšteve Brna som sa pustil do smiechu a brnenskí kolegovia len nechápavo krútili hlavami, ako sa môže niekto smiať na takom "bežnom jave". Dnes je to už aj pre mňa neprekvapujúca bežnosť.
Sarko
Ohrozoval" target="_blank">http://www.cassovia.sk/korzar/archiv/clanok.php3?sub=26.5.2004/46253K">Ohrozoval cestujúcich a vyhrážal sa im zabitím, ale vodička nezavolala políciu