A nebolo by lepšie keby tie dva busy nejazdili spolu a potom 20min nič ale každých 10min jeden bus? Či to by si košičania zvykli na lepší interval a potom by frfľali? Bože majú logiku ako DPB, možno ešte aj kúsok horšiu a to je čo povedať. Veď je logické že cestujúci pozrie najprv na prvý bus a keď vidí svoje číslo tak nastúpi do prvého. Len tí z posledných dverí si všimnú čo je za nimi a niektorý aj prestúpia.
.
Sarko
Takze este raz, T3 SU bola a je v KE jedine jedina ev.c. 261, t.c. skolske vozidlo ev.c. 100.
336 az 355 (na foto 338) su T3 SUCS, 1. modifikacia,
356 az 375 (na foto 364 a 374) su T3 SUCS, 2. modifikacia,
376 az 407 (na foto 378+379) su T3 SUCS, 3. modifikacia,
408 az 414 su T3 SUCS, 5. modifikacia,
415 az 424 su T3 SUCS, 6. modifikacia.