Reply on: Peter55 #39910:
trolejbusy z NO na Furcu to je nekonecny pribeh cestovania.....toto len fakt "odborníci" mozu brat vazne taky spoj...ale ta pre nich asi cesta naokolo je blizsie ne? je rozdiel cestovat 35 min z NO na furcu a 15min....kto mi preplati tych 20 min odyebanych naviac v troliku? DPMK? moj cas je drahy a nemam ho uz tak nazvys...a nie este ho stracat debilnym cestovaním trolíkmi naokolo sveta lebo niekto si zmyslel ze TD ma byt nosnou dopravou na furci, pricom nato v KE nie su podmienky....
eMareq
Pamiatkari: Firmy a administratíva mimo centra!
http://www.cassovia.sk/korzar/clanok.php3?sub=6.11.2008/90333K
Komunikácia Moskovská-Klimkovičova bude až na budúci rok
http://www.cassovia.sk/korzar/clanok.php3?sub=6.11.2008/90331K