Reply on: Isidor #39897:
tak to je uz vrchol: "Vrátime sa k systému, ktorý fungoval bezchybne už 10 rokov. Ušetríme na cestovnom, prestupoch, zlepší sa naše fyzické a psychické zdravie". Keby sme mali takto rozmyslat, tak vo februari 2009 sa vratime naspat k slovenskej korune ?
VLI
"Aké východiská vidí ÚHA:
- orientovať sa na zvýhodnenie a zlepšenie MHD oproti individuálnej doprave (samostatné pruhy, prednosť na križovatkách, krátke intervaly, ekologický a čistý pohon, pohodlné nastupovanie) ..." ? ? ?