no mal som co vymysliet ..tlacitka. V elektrickach sa dava znamenie tym tlacidlom (ciernym) co je hore nad dverami to co sluzi na vystup s kocikom a v nudzi stlacte 3x..,bla bla. To u vodica zazvoni. Davat znamenie tlacidlom dopytoveho otvarania dveri je nezmysel kedze zatlacenie tychto tlacidiel u vodica nie je nijak indikovane
ano,ale ako das znamenie v 500,501,513,525,362+356,363+357,.......atď,atď...viem ze som pisal o RN.2,ale aj tam dava vacsinou cestujuci znamenie tym CIERNYM TLACITKOM...
tlacitka u KT8D5 RN.2 "Na znamenie" sa nachadzaju v A clanku iba na lavej strane (ak voz jazdi vpredu Ackom),cize tej kde sa dvere neotvaraju....cestujuci musi stlacit tlacidlo na opacnej strane...ale to az tak nevadi,lebo tlacidla sa nachadzaju na rozdiel od KT8D5 aj v "trojke" vpredu...v B clanku je to tak isto len tie tlacidla su uz nad dverami v smere jazdy....
Najlepšie otváranie dverí je na T6 kách, lebo keď sa vystupuje, tlačitko si zapamätá , že bolo stlačené a tak sa to nejak nemusí riešiť. proste si to stlačím, a viac sa nestarám.
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
Yogi616