Reply on: 280 #37060:
Suhlasim s tebou. Vsetko sa da, len ludia sa boja prestupovat. Ja cestujem casto z Furce na THC a podla stareho linkoveho vedenia som musel ist tak aby som nestal dlho na zastavke pri Tescu. Dnes ma to uz netrapi. od kedy je nove linkove vedenie..tak ked pridem ku Tescu za par minut mi pride nejaky bus a som hned na THC....A este dali aj 54 co je super spoj. Co sa tyka cestovania do mesta , vsade sa da pekne dostat....jedina chyba je ze niekedy vynecha spoj koli nedostatku vodicov....ale keby sa toto vyriesilo tak je to uplne perfektne. Jedinu pripomienku mam k OC Optima, kde je problem sa dostat cez vikend kedze tam ide len 10.
5
Vám ušla z NO 3-ka, ktorá mala odchod 6:25.
Prečo nadávate? Ako chcete na NO stíhať 3-ku o 6:25, keď 20-ka tam príde až 6:29?
Ďalšia 7-ka mala ísť 6:40, čiže čakacia doba na prestup mala byť 11 minút.
Na otázku, ako sa dostanete do práce zajtra na 6:00.
- od nemocnice v Šaci linka 20 odchod 5:17, príchod na NO 5:39,
- to by ste však museli stihnúť 7-ku o 5:40, čo je dosť o držku.
Ak chcete mať 100% istotu, asi budete musieť vstať o polhodinu skôr, zo Šace 20-ka 4:47, príchod na NO 5:09 a odtiaľ 5:10 3-ka alebo 5:20 7-ka.