☠ ☠ ☠ To co bolo za blbca s vozidlom 412 odchod z Maratonca mieru 18.12min odisiel skôr a na nasledujucej zastavke vyckaval na odchod,pricom zatvoril pred cestujucou dvere.Tazko mu bolo pockat kym nastupi, asi mal naponahlo!!!
Asi ho doma caka stara ❤ ❤ ❤
Asi ho doma caka stara ❤ ❤ ❤
Diggi
alebo môžme dať anketovú otázku a admin bude niekto z Bratislavy a la Valec a pomocná ruka bude MB, ak len o to ide stačí povedať ?