☠ ☠ ☠ To co bolo za blbca s vozidlom 412 odchod z Maratonca mieru 18.12min odisiel skôr a na nasledujucej zastavke vyckaval na odchod,pricom zatvoril pred cestujucou dvere.Tazko mu bolo pockat kym nastupi, asi mal naponahlo!!!
Asi ho doma caka stara ❤ ❤ ❤
Asi ho doma caka stara ❤ ❤ ❤
Valec
Re #32620 Irisb: Kľudne mi vybav práva na upravovanie fotogalérie a ja ti to opravím. A tiež predpokladám, že tak ako v iných sekciách môže pridávať fotky viac ľudí a admin to už len schvaľuje a robí z toho updaty. Ak nie, tak to tam máte blbo zadelené a v tom vám už nepomôžem.
Re #32622 Irisb: Som nevedel, že si tento web robíte len pre seba. Každopádne, keď na niečo nemám čas, tak to nerobím vôbec a nie len na polovicu. Zaujímavé, že problém máte len v KE a inde to funguje.
Re #32623 Peter55: Tak potom fakt netuším kde je problém.