Reply on: eMareq #3109:
A ty kde zijes? EURO ti nic nevravi? Vezmi si zivotnost autobusu. Ktora nie je buh vi co. Co sa tyka starych crepov, i ked niektore su nezmarnitelne
na tuto temu by som sa popytal beusa, ten ma velmi dobry prehlad v tomto smere.



Vladimír
Neviem, prečo by sa DPMK nemohol porovnávať s inými slovenskými DP.
Re #3095 RW: RO-čky, RTO-čky, či Ikarusy sú osobitná kapitola. Tieto autobusy skutočne boli nezničiteľné. Ale také Karosy sa menili rad za radom...