Reply on: S499.1023 #28791:
Re #28769 grofmathias: Obávam sa, že netušíš, o čom rozprávaš.
Nieee, to len tak tu píšem, aby si mal na čo reagovať... Hlavná vec, že tvoje príspevky sú chápateľné na prvý pohľad a máš o všetkom prehľad. Podľa mňa 40 metrov vrstvenia tej pahorkatiny, čo je podlažím pre Nuselskú oblasť, nie je problém prekonať nejakou okľukou a tak, aby metro mohlo bezproblémovo jazdiť.
Videl som ten most na fotke. Neviem, čo si za človeka, ak ti vysoký betónový most neprekáža nad škridľovými strechami a domovou zástavbou pod ním. Mne sa to osobne nepáči, ale sto ľudí sto chutí.


grofmathias
Ozaj, tá tabuľka pri okienku vodičov je otrasná, netuším, prečo DPMK zaviedlo predaj formou kombinácie lístkov s hodnotou 10 a 15 korún. Nech sa dajme tomu zavedie jeden cestovný lístok na dobu 60 minút za (23,27) "= interval" korún. Je nezmyslom, aby vodič nevedomému občanovi začal vysvetľovať, ako sa čo označuje a odkiaľ pokiaľ cestuje.