Reply on: grofmathias #28481:
Zastavovanie pri Optime cestou z Peresa - zastavka na okraji chodnika pri odbocovacom pruhu sa tam priam pyta. Zachadzanie k Optime k tomu "terminalu" je ZBYTOCNOU stratou CASU. Babickam usetri mozno 100 metrov a autobusu vyrobi stratu odhadujem tak 3 minuty statia na semaforoch.Myslania uz dnes jazdia vlakom alebo SAD. Je to pre nich bez prestupov (pripadne max 1x v Hutke pri SAD), rychlejsie a nepochybujem ze aj lacnejsie...
K busom na Jazere - od Masokombinatu k Bajkalu v pripade nehody elektriciek nepojde absolutne NIC. Ohladom zalohy si velke nadeje nerobim, zazil som na Jazere nejednu mimoriadnost a ani raz zaloha neprisla, a aj keby prisla, tak by kapacitne nestacila.

grofmathias
Prepánajána, veď krucinál už pochopte, že som navrhol trasy liniek, podľa mňa. Nie celú štúdiu linkového vedenia. Či je to také ťažké si uvedomiť, že človek, ktorý nepracuje pre DPMK a napíše, ako by si predstavoval trasovanie liniek, bez dodatočných podkladov nemôže relevantne vytvoriť celú dopravnú sieť?
Snaha tu bola. Teraz predsa nepôjdem pred DPMK o tretej ráno sledovať celkový počet vypravených vozov z garáží. Resp. nepôjdem za každým spojom s meracím pásmom a nebudem merať vzdialenosti. Veď niekto z DPMK mi písal, že nový odbavovací EMtrest slúži na monitorovanie vyťaženosti liniek. Nuž, o trasách, ktoré sú strategické, vedia v DPMK.
OPAKUJEM!!! Predstavil som SVOJU predstavu, ako by mohli linky chodiť! OK? Takisto to môže spraviť hocaký občan z mesta, aj nemesta. Máme slobodu prejavu, takže voč kráčí? ?