Reply on: Diggi #27218:
fajn ze si skromny ? .....ale chod do banky a pytaj si uver na byt.....nemusim ti vraviet kde budu mat tvoju skromnost, alebo to ze sa nerozculujes.......a som zvedavy ci ti potom pomozu tie kamery ? ? .....fakt tie peniaze sa dali vyuzit v momentalnej situacii daleko lepsie.....
Záchvat
Dvere nemusí opätovne otvoriť, ak už zastávku obslúžil. To by tam mohol takto šaškovať donekonečna.
Re #27193 cybernetic: Aj keby električka stála na zastávke pri označníku, jej vodič by opätovným neotvorením nič neporušil. Naopak, cestujúci prepravný poriadok:
a) porušil, ak chcel do tohto spoja nastúpiť.
b) neporušil, ak čaká na ten nasledujúci. ?
Je to na rozhodnutí vodiča. ?