Reply on: TA #27192:
Aj keď stojí na zastávke a mal otvorené dvere, tak opäť nemusí. Podľa MPP cestujúci sa má starať, aby do vozidla včas nastúpil...... atď. ☺
Včera ich odparkovali kde?
Teraz ich čaká iba vybavenie novej ŠPZ a inštalácia emdžadu; a idú jazdiť alebo ešte dačo sa s nimi bude robiť???
*SOLARIS* maniak
Prvé tri nové prírastky do vozového parku DPMK, a.s. vo fotografiách:
http://kosice.cnds.cz/fd/fd79.htm
? ? ? ? ? ? ?