tbus: ? vdaka za to co som chcel vidiet ?
Inac tu na na ostrovoch v magazine je taky maly clanocek tak si dovolim volny preklad:
Nove elektricky pre Sofiu.
Posledne nove elektricky dodane do Bulharskeho hlavneho mesta boli z ceskeho CKD Dopravni podnik v roku 2000 (vie niekto ake???)
Teraz vdaka pozicke (urcenej na dopravu) 35 mil. EUR z Europskej banky pre obnovu a rozvoj bude zakupenych 18 novych nizkopodlaznych vozidiel (23m Trio), ktore doda CZ Inekon Group, ktore budu premavat na 221 km dlhej elektrickovej sieti do konca roka 2006. Celkova cena dodanych elektriciek je 13,6 mil EUR.....
To uz aj Bulhari si vedia pozicat, len Kosicania stale plataju
? ?
Inac tu na na ostrovoch v magazine je taky maly clanocek tak si dovolim volny preklad:
Nove elektricky pre Sofiu.
Posledne nove elektricky dodane do Bulharskeho hlavneho mesta boli z ceskeho CKD Dopravni podnik v roku 2000 (vie niekto ake???)
Teraz vdaka pozicke (urcenej na dopravu) 35 mil. EUR z Europskej banky pre obnovu a rozvoj bude zakupenych 18 novych nizkopodlaznych vozidiel (23m Trio), ktore doda CZ Inekon Group, ktore budu premavat na 221 km dlhej elektrickovej sieti do konca roka 2006. Celkova cena dodanych elektriciek je 13,6 mil EUR.....
To uz aj Bulhari si vedia pozicat, len Kosicania stale plataju
? ?

Rogue man