BM: Ups tak som zle videl.
Vladimír: Ale veď tu som čítal od niekoho, že boli predané 840tky BSK čiže BRSK. Či to som zase niečo doplietol?
Vladimír: Ale veď tu som čítal od niekoho, že boli predané 840tky BSK čiže BRSK. Či to som zase niečo doplietol?

Samozrejem výstavba dialníc prebieha naďalej podľa plánu. Ale aj tak ich budú mať skôr ako my. Teda neviem kedy to chcú naši dokončiť, ale určite neskôr. Neviete kedy?
Ešte že nešlo nijaké auto, bo by bol veľký karambol.
Vladimír
Križovatka na Moldavskej nefunguje vyše mesiaca len kvôli vyhorenej žiarovke
http://www.cassovia.sk/korzar/clanok.php3?sub=16.1.2004/51178K
Mne osobne nefunkčná križovatka nevadí, pretože MHD tam neodbočuje, a teda autobusy i električky majú akoby preferenciu