Dúfam (i keď viem, že to tak nebude), že košický Optima Bus definitívne ukázal, že bezplatné linky k obchdným reťazcom sú nezmyselný "leta hit", ktorý by mal čím skôr zaniknúť. Som šťastný, že v mojom rodnom meste žiadne také linky nie sú, tie, ktoré v minulosti boli, boli zrušené, a tie, ktoré zaviesť chceli, DP nezaviedol.

S499.1023
Teraz pár príkladov o zneužívaní:
1) Ak špekulatívne pôjdem na internát ale budem chcieť dodržať podmienky prepravy, pôjdem Optima linkou a po vystúpení z linky vstúpim najprv do OD Optima, otočím sa na opätku a odídem, je to špekulácia?
2) Ak idem do OD Optima s dobrým úmyslom nakupovať aole nakoniec si nič nevyberiem, zneužil som Optima linku?
I.