Reply on: Dimi #17790:
Tiež nie som elektrikár(lepšie povedané elektrotechnik), ale ja som si myslel, že rekuperáciou sa myslí využitie brzdením vziknutého napätia buď na napájanie dalších vozidiel v danom úseku resp. dodanie napätia naspäť do siete. Bez opätovného využitia sa musí energia spotrebovať(premeniť) v brzdových odporníkoch. je tomu tak aj u košických trolejov?
(
flooder
....Boleli ich zadky, tak ťa vytiahli. Ale ty sa pcháš ďalej!?
...Ináč ERKY FOREVER ! ?
46011: 622+623
46021: 501
46031: ???
46012: 612
46022: 616
46032: 606
46115: 376+377
46125: 628+629
46155: 404+405
07055: 620+621
PS2: cez víkend dvojičky na 3,4,7,9 a na 4 aj v pondelok.
? ? ? ? ? ?