Reply on: J #1568:
Na SU 18 sa zastrája aj Prešov - možno za nimi poputuješ práve tam. Ktovie, či by v tomto prípade DPMK SU 18 vôbec kupoval. Ako som bol vyrozumený, celý zmysel nákupu pre DPMK spočíva len v tom, aby ako výhradný dovozca mal všetky typy vozidiel pohromade - inak o samotné kĺbové Solarisy vraj záujem nie je. Preto sa často zamýšľam nad tým, že ak Prešov skutočne SU 18 objedná, či sa na to DPMK nevykašle a prípadných záujemcov bude vodiť do 30 km vzdialeného mesta.
Vladimír
Kde najvýchodnejšie v rámci územia SR si vo svojom živote bol?
Košickým dopravákom a košickej doprave prajem všetko dobré v roku 2004!