Reply on: romeo #9285:
po dojazdení na MHD v Nitre ju odkúpil súkromník z BA s tým, že z toho bude historické vozidlo, podľa toho že si ju videl u nás tak ju možno už predal niekomu z východu
ale nemala ziadne oznacenie ani loga asi to je nejakeho sukromnika
? ? Však to ani Praha toľko nemá. Taký počet je síce pochopiteľný, keďže sa budú rekonštruovať trate KORID a iné ? ale potom čo s nimi bude? Keby že sa idú zatrolejovávať nosné autobusové linky, tak prosím ? ( ? ? )
romeo