Reply on: Sheep221 #9186:
V dobách dávnych sme mali prípad vraždy priamo v robote,mám to od starých harcovníkov.Tá prevádzka už pomerne dávno neexistuje,ale tiež išlo o zahýbanie,chlapík robil na kabíne obsluhu ukladača odstrižkov brám/rozvalok z ingotu/ do múld /po našom,v podstate ide o kovový kontajner/ a paroháč bol pre zmenu žeriavnik.Tak si raz vymenil zmenu,tak aby bol na nočnej so svojim sokom a mal to premyslené tak,že keď vyberie plnú muldu odstrižkov,čo bolo asi 10 ton,nadvíha to do výšky dotyčnej kabíny a zboku s rozbehom narazí rýchlosťou,čo to dá.Ako rozhodol,tak aj učinil,polovica kabíny ostala rozmlátená v jame ukladača,dielo sa bohužiaľ zdarilo.Neviem koľko za to dostal.A celá prdel bola v tom,že záujmová osoba bola v tej kabíne tiež,lenže mala z pekla šťastie,že nejakým zázrakom vďaka nejakým skrinkám čo tam boli to skončilo pár odreninami.Osobne som ho poznal,dnes už nežije a ten mužský rod nie je preklep ? Dakedy sa u nás diali šialené veci... ?
Tatranka