Reply on: mi.v #9106:
Nonstop každy jeden vyťaženy určite nie su to bolo dakedy keď začinali, teraz ich je veľa a sú slabé a silné dni kedy vykrývaš zo zisku silného dňa stratu slabého. Ale pisal som hlavne, že 3€ je na Košice minimum, ak by to bolo menej už by sa velmi zarobiť nedalo, niekto tu pisal "keby boli taxiky za 2€". Viem o čom pišem keďže som to robil.
romeo