mňa by zaujímalo ako by to bolo na kruháči,každá linka tam by mala podľa náčrtu 2 zastávky,to by akože zatavovali na oboch? A dúfam že ten návrh,že sa tam prestavajú koľaje a budu sa tam točiť dokolečka sa nezrealizuje,je dosť že už len 2 krát dávaju električky prednosť autam,čo je zhovvadilosť ?
Peter55