Aj toto sa stáva... No nemalo by sa... http://www.profivodic.sk/sita/28551-opity-autobusar-sposobil-nehodu-po-zrazke-ani-nezastavil.html
Lebo teraz je to len také, že no dobre je, ale nič viac (aspoň z môjho pohľadu) 
Bol by záujem aj o Twitter, ale mám G+, čiže kvôli mne nerob
Isidor
Čo by som naozaj uvítal (ale viem, že to nespadá pod imhd), by boli aktuálne informácie z dispečingu na spôsob https://twitter.com/pmdpnews