Reply on: Isidor #8044:
Momentálne túto funkciu môžu využívať iba užívatelia s príslušným právom.
pretože inak dosť chara, keď je to tam popísané iba dokopy jeden deň v týždni a aj to nie kompletne
.. Nieco sme spolu pre dopravu urobili a ja Ti za to zo srdca dakujem. Odpocivaj v pokoji, kamarat..
Dispecer
Facebook: http://www.facebook.com/ke.imhd.sk
Google+: http://plus.google.com/114968390893607544032/posts
Bol by záujem aj Twitteri? ?