Reply on: master5228 #7885:
Áno v T3 je teplo,pokiaľ vodič zapne kúrenie a človek sedí hneď pri špirále,ktorá je funkčná. Takže polovica tela je v teple a na druhú polovicu ide chlad z nedoliehajúcich dverí brrrr.
Pokojne to sem prekopírujem celé, ak si niekto bude chcieť utvoriť vlastný názor...
master5228
Anketu som založil ja a dennodenne cestujem MHD. A to každým jej druhom. V električkách typu T3 je veľmi teplo. V T6A5 nie je veľmi teplo a v KTčkách je zima.