neviem odkiaľ zrovna ty máš tieto pocity, ale v súčasnosti nie je možný export CP do akéhokoľvek systému... a za export pre GOOGLE by musel DPMK zaplatiť... už sme to riešili...
to je otázka na dopravný podnik, nie na imhd (jakožto neoficiálnu "fanúšikovskú" stránku), Google v tomto spolupracuje výhradne priamo s dopravcami. Takže môžeš skúsiť napísať tam, ale keďže v DPMK momentálne vládne filozofia "nikdysatotaknerobilo, cestujúcibytonepochopili, cestujúcibytozneužili, všetcisúnaobede", intenzívne hľadanie dôvodov prečo sa niečo nedá, a každá dobre mienená iniciatíva je po zásluhe potrestaná, príliš veľké nádeje by som si nerobil.
Nerozmyslali ste niekedy ze bys te dali odchody busov do google maps? http://maps.google.com/help/maps/transit/partners/
je to bezplatne a ludia si vedia rovno trasu zvolit a aj mhd mu to da ake ma pouzit skuste si to na ziline to uz funguje, nie je to zly napad a v dnesnej dobe sa to celkom hodi