neviem odkiaľ zrovna ty máš tieto pocity, ale v súčasnosti nie je možný export CP do akéhokoľvek systému... a za export pre GOOGLE by musel DPMK zaplatiť... už sme to riešili...
to je otázka na dopravný podnik, nie na imhd (jakožto neoficiálnu "fanúšikovskú" stránku), Google v tomto spolupracuje výhradne priamo s dopravcami. Takže môžeš skúsiť napísať tam, ale keďže v DPMK momentálne vládne filozofia "nikdysatotaknerobilo, cestujúcibytonepochopili, cestujúcibytozneužili, všetcisúnaobede", intenzívne hľadanie dôvodov prečo sa niečo nedá, a každá dobre mienená iniciatíva je po zásluhe potrestaná, príliš veľké nádeje by som si nerobil.
Nerozmyslali ste niekedy ze bys te dali odchody busov do google maps? http://maps.google.com/help/maps/transit/partners/
je to bezplatne a ludia si vedia rovno trasu zvolit a aj mhd mu to da ake ma pouzit skuste si to na ziline to uz funguje, nie je to zly napad a v dnesnej dobe sa to celkom hodi
VLK
http://korzar.sme.sk/c/6077671/fikcia-dpmk-si-rozdelil-odmeny-z-penazi-ktore-zarobil-na-bezplatnej-mhd.html
http://www.cas.sk/clanok/207918/tresty-pre-soferov-za-nehody-vodicom-hrozia-psychotesty-a-vyhadzov.html - v BA to nie je med lízať robiť vodiča MHD...