Reply on: Rudyke902 #6907:
Takže ak sa mesto niekde rozšíri smerom von, nemá sa tam budovať dopravné napojenie, lebo doteraz tam nebolo a teba to bude zdržovať?Ad. RA - stoja len na niekoľkých zastávkach na okrajových sídliskách, pretože vozidlá majú obmedzenú kapacitu. Vieš si predstaviť niečo také v prípade električiek? To akože niektoré by boli ako osobné vlaky, niekoré rýchliky, či ako? Alebo by sa predbiehali po trase? ?
sorry, ale logika veškerá žádná.
Black Classic