Reply on: Trucker4091 #5820:
X21 už neexistuje
Tak si to prepočítajme: aby sa nepovedalo, že zavádzam, beriem do úvahy najdrahšiu tarifu, akú VSE ponúka, a to dokonca pre domácnosti, čiže mesto za elektrinu určite neplatí takú vysokú sumu.
RDZ 50
http://www.ulozisko.sk/322685/46_02_2a.JPG ?