Inak ako to je s tou cestou za Nižnou Hutkou? vôbec s ňou niečo robia? Alebo sa stále hýbe zem? Už skoro 2 mesiace existuje linka X28, a počul som že z cestou sa nič nerobí lebo ešte sa pohybuje. Takže keď sa teraz bude zosúvať hlina 30 rokov môžeme čakať na novú linku v Košickej MHD x28? ? ?
tbus
Neviem ako to v Myšli vyzerá, ale napríklad za Ždaňou smerom na Trstené je hneď na kopci (z diaľky skrytá za horizontom) asi 20 cm prepadlina, každý tadiaľ prechádza pomaly krokom po jednej strane cesty kde je najmenšia, a pár metrov za tým je tam ešte jedna fajná puklina (fakt zážitok prechádzať cez to klbovou karosou)... A čo sa týka označenia, je tam akurát znížená rýchlosť na 40. A nechem vidiet kde by skončil ten, čo by tadiaľ prešiel 40kou. Len niekedy aj keď človek sleduje celý čas cestu, môže na takej nečakanej prekážke vybúrať