Inak ako to je s tou cestou za Nižnou Hutkou? vôbec s ňou niečo robia? Alebo sa stále hýbe zem? Už skoro 2 mesiace existuje linka X28, a počul som že z cestou sa nič nerobí lebo ešte sa pohybuje. Takže keď sa teraz bude zosúvať hlina 30 rokov môžeme čakať na novú linku v Košickej MHD x28? ? ?
jt
Re #5520 COMFORT: Teraz si robíš srandu, predpokladám. Prípravné práce pričom po trati sa jazdiť bude musia byť zvláštne. Inak, dosť kostrbato napísané.