nie normálnu linku, ale historickú, vtedy by asi netrebalo ani odhlučňovať trať a ani nič meniť, raz za hodinu keby prešiel Ringhofer od MMM prípadne od Loky cez Hlavnú na stanicu tak by tomu tak nevadilo. Tak isto mohla byť obnovená trať na Aničku, keby sa DP nevyjadril vodárňam či komu, že pod Kostolianskou nič nemajú, a inač tam je cele teleso trate od Loky po Aničku. (bolo)
no vida.. dospeli sme k jednej podmienke a to kompletna rekonstrukcia trate.. neviem sice ako sa robi taka odhlucnena trat, ale tusim ze to nebude stat par eur.. a zatial tu padol len jeden navrh na linkovanie a to maly okruh na stanicu od jt ...no lenze to mi pripada skor ako atrakcia nez ako dopravna obsluznost hlavnej..
napr. v presove maju cez hlavnu mhd a ludia nie su proti, lenze tamad chodia linky ktore obsluzia dost velku cast celeho mesta, tuto keby chodila trebars jednicka, radovalo by sa akurat len jazero.. a prestupovat na NO alebo MMM koli 300metrom je nezmysel , najma ak na NO bude treba prejst na inu zastavku spravidla na opacnom konci namestia
Na obnovenie tram na Hlavnej mali myslieť pri rekonštrukcii a vymeniť aj koľaje. (nj Šuster) Keby sa to malo teraz obnoviť tak treba celu trať zase vybrať a postaviť na novo, u nás je to skôr nemožné. Možno až o niekoľko rokov začne "hniť" plastové potrubie tak sa nájdu prachy aj na reko trate na Hlavnej.
Aký treskot? Ty si ešte asi nevidel odhlučnenú trať, ktorá by bola v prípade prevádzkovania ED na Hlavnej podmienkou! O vozy sa tu podnik, vzhľadom na možnosti, taktiež stará solídne. Na novej trati je udržiavaná, hoci aj stará električka, takmer nehlučná. Ale to by si musel poznať aj nejaké iné trate, ako košické.
Do lesa mam isť na kavu alebo ine "občerstvenie"? ? Zato, že je to centrum tam musia hrkotať T3-ky? ? Ďakujem pekne ak mam sedieť niekde v letnej zahrade a počuvať ten treksot ?
Ale načo? Len aby sme si mohli povedať JEEEEEJ MAME TU ELEKTRIČKU SUPER, teraz už naša ctena MHD nie je ukrivdená.
Opakujem, že centrum nie je take veľke aby som tam potreboval električku. Je to zbytočnosť ktoru potrebuju mať iba "šotouši". ?
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
Furčan