Reply on: Dispecer #9326:
Mlynska je dostatocne siroka. Vtedy sa zrejme uvazovalo o vybudovani jednokolajky takze z priestorom problem nebol. V tych casoch neexistovala spievajuca fontana, pomedzi dom a urbanovu vezu by sa uz dajako prepchali
monoblok
http://zpravy.e15.cz/byznys/doprava-a-logistika/dopravni-podnik-chce-nove-stejnokroje-nema-na-ne-ale-penize-1020587