Reply on: Dispecer #9306:
Ja by som naopak poslal do autoskoly na preskusanie toho co sa uhol.
Zaradila sa do zbierky sukromnej osoby (ktora sa stala clenom Historickej spolocnosti mestskej dopravy) a casom sa z nej stane historicke vozidlo. Po odkupeni z Nitry obcianskym zdruzenim z Bratislavy mala evc BL-532EC, kosicky dopravny inspektorat nam k nej teraz pridelil cislo KE-073ID
Postupne sa z nej stane "kosicka" verzia. Mohol si ju vidiet okolo 23.00 az 23.30. V tom case sme ju stastne dopravili z Bratislavy do jej noveho domova. A este jedna vec, pridelili sme jej evidencne cislo #6253, nakolko svojim vyrobnym cislom bola najblizsie prave k povodnej verzii vozidla #6253
. Ak niekto chce vediet nieco dalsie o nej, pytajte sa.
Dispecer
Pavel: "V Košiciach pri OC Ondava som bol svedkom toho, ako si právo prednostnej jazdy vynucovalo dodávkové vozidlo DPMK Košice. Malo zapnuté oranžové výstražné zariadenie, bez zvukovej výstrahy. Použitím klaksóna prinútilo vozidlo pred sebou, čakajúce na zelené svetlo vojsť do križovatky na červenú."