Aj toto sa stáva... No nemalo by sa... http://www.profivodic.sk/sita/28551-opity-autobusar-sposobil-nehodu-po-zrazke-ani-nezastavil.html
Lebo teraz je to len také, že no dobre je, ale nič viac (aspoň z môjho pohľadu) 
Bol by záujem aj o Twitter, ale mám G+, čiže kvôli mne nerob
Isidor
Ja som našiel tri - fakultu, rok a meno študenta ?
Ale toto by už mohol byť jeden z pôvodných autorov "projektu", chodil na GTA ("chceme poďakovať aj pani profesorke geografie Mgr. Alici Živickej" ?)