Reply on: wajo666 #7865:
to je otázka na dopravný podnik, nie na imhd (jakožto neoficiálnu "fanúšikovskú" stránku), Google v tomto spolupracuje výhradne priamo s dopravcami. Takže môžeš skúsiť napísať tam, ale keďže v DPMK momentálne vládne filozofia "nikdysatotaknerobilo, cestujúcibytonepochopili, cestujúcibytozneužili, všetcisúnaobede", intenzívne hľadanie dôvodov prečo sa niečo nedá, a každá dobre mienená iniciatíva je po zásluhe potrestaná, príliš veľké nádeje by som si nerobil.
VLK