Reply on: PIT #7375:
Pekne si to povedal o dôchodcoch, mali to mat zadarmo, cely zivot si platili a takto sa im odvďačujeme. Je to smutne, ked musia platit. Deti do 6 rokov mohli fakt nechat zadarmo, ale nastastie ani ta 1Sk neni vela, bude sa platit u vodica? Nemohli by byt cipove karty aj na takuto volovinu. Lebo to bude dalsie zdrziavanie vodica, cestujucich.... ?
Aj teraz má napr. L25 čas na obrat na Starohorskej 2 (slovom DVE) minúty...
Danny
Tajovskeho SOUS smer Sasova, 18:08 (odchod podla grafikonu 18:06)
Strieborne nam. 18:22 !!! (grafikon 18:10)
Karpatska 18:34 (grafikon 18:20).
Myslim, ze to vela slov nepotrebuje. Male ospravedlnenie je, ze na ceste bolo trochu snehu (no zase az take hrozne to nebolo) a pred Slovenkou bolo tolko ludi, ze sa takmer vsetci skoro nepomestili do klboveho busu.
Apropos Hlasenie zastavok: Posledne 2 razy co som isiel busom hlasenie zastavok fungovalo "fantasticky": 2-3 zastavky bolo ticho, potom naraz vychrlilo 2-3 zastavky, zahlasilo nasledujucu a potom repete po 2-3 zastavkach.
Len tak dalej ?