Reply on: brefos #40213:
Akurát pred vyše pol hodinou som pozeral na google maps kade išla táto trať. V lete by som ju chcel ísť navštíviť. Teda ak bude čas. Podobný osud čaká trať Komárno - Kolárovo.Re #40204 BB-Schuhu: dávam do pozornosti už asi nie moc aktualizovanú stránku http://www.rail.sk
Re #40203 mirkobb: Nuž aj to by nebolo od veci navštíviť a pofotiť.

Re #40202 neoBB: viď odpoveď BB-Schuhu.
Re #40201 S499.1023: Nechce sa mi rozpisovať tak to napíšem v skratke. Asi okrem tratí Ba-Za-Ke , Za-Čadca a možno Kúty-Štúrovo by som sem zaradil všetky ostatné trate ako bohom zabudnuté. A najmä regionálne trate. Nepíšem, že na nich sa nič nerobí, ale mohlo by sa robiť o trošku viac.
Re #40199 BB-Schuhu: Ad prerozdelenie súprav) Ty by si dával niekde, kde ti SAD-ka a VUCka robí napriek nové súpravy? Aj keď zase by sa dalo namietať, že tie by prilákali cestujúcich. Myslím si, že keby si niekto na VUCke dupol že chce nové súpravy tak by sa to dalo dáko pretlačiť. Ale je to všetko o chcení.
BB-Schuhu
http://www.k-report.net/ukazobrazek.php?soubor=394773.jpg&httpref=2484/2423
Citelis 18M v trojdverovom prevední, niečo akokeby prímestský autobus. Vyzerá to zaujímavo, žeby nejaký nový produkt od Irisbusu? Je to jediný vyrobený voz svojho druhu?