Ja busy moc nefotim na takyto flek je tu tlacenica Luk Kami.
Ak ti chyba nejaka fotocka do zbierky tak pohladaj na tychto strankach. www.vl-company.euweb.cz alebo www.kamim.sk
Ak ti chyba nejaka fotocka do zbierky tak pohladaj na tychto strankach. www.vl-company.euweb.cz alebo www.kamim.sk
NABI
Re #9887 LUK: Lukáško, pokiaľ som dostal dobré info tak aj ty si sa mal dotrepať do KE na stretko, ale asi neprídeš, lebo malé deti nepušťaju ďaleko od domova...